Google Keep

4.1.091.10.30 için Android

Google Not Defteri

4.5

2

217.5k

Rate this App

Google Keep Evernote veya Catch Notes gibi hayat boyu hatırlatma uygulamalarına karşı rekabet yaratan Google tarafından yapılmış resmi bir uygulamadır. Böylece, bu sizin Androidinize sanal notlar bırakmanıza olanak sağlar.

Uygulama notlarınızı hem geleneksel olarak tuşlayarak almanıza hem de genelde acele içinde olduğunuz zaman işe yarayan ses mesajı olarak almanıza olanak sağlar.

Tüm çeşit fotoğraflar veya listelerinizi notlarınıza ekleyebilirsiniz ve tüm Google uygulamalarında olduğu gibi bilgisayarınız, Androidiniz ve diz üstü bilgisayarınız ile hepsi senkron olacaktır.

Bir başka ilginç özellik ise, şu anda çalışmasa da, terminalde sizin kaydettiğiniz herhangi bir sesin kopyasını alabilmenizdir.

Tabi ki, işleriniz, eşiniz, arkadaşlarınızın notları arasında farklılık yaratmak için kendi notlarınız için farklı renkler de ayarlayabilirsiniz.

Bir başka ilginç özelliği de herhangi bir notu kontrol edilebilir maddeler listesine çevirebilir ve alışveriş listeleri için ideal olanı yapabilirsiniz.

Google Keep sizin iş randevunuzdan süpermarketten alınması gereken bir kutu süte kadar hiçbir şeyi unutmamanıza yarayacak mükemmel bir not alma uygulamasıdır.
Uptodown X